KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271068
nr 1327 1068
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Vinter". Signerad. Olja på duk, oramad, 113x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:36:00
16/5 11:24:02
700 kr
18/5 14:39:26
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano